VEDOUCÍ ELEKTROÚDRŽBY - 1 SMĚNA (45-50.000 KČ)

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Tábor

Hledáte práci na jednu směnu? Máte elektro vzdělání a vyhlášku č. 50/1978 min §6? Máte zkušenost s vedením lidí? Pošlete nám svůj životopis! Stabilní česká firma s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu novou posilu na pozici: VEDOUCÍ ELEKTROÚDRŽBY - 1 SMĚNA (42-46.000 KČ)

Pracovní náplň

  • vedení týmu elektrikářů, organizace jejich práce
  • zodpovědnost za provozuschopnost výrobních zařízení
  • plánování preventivních oprav
  • zajišťování dodávek náhradních dílů
  • dodržování BOZP a PO

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání elektro/technického směru
  • platnou vyhlášku 50 min. §6
  • praxi na podobné pozici
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • bonusy a prémie
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek do cafeterie
  • čisté pracovní prostředí
  • slevy na firemní výrobky

  • nástup možný IHNED
  • pracovní místo: Táborsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.