MONTÁŽNÍK/CE NA LINKU 1 SMĚNA (30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Máte zkušenost z různými montážemi a vyznáte se dobře ve výkresové dokumentaci? Chcete mít práci jen na ráno a volné odpoledne i víkendy? Tak jste pro nás tím pravým člověkem. Do výrobní firmy hledáme montážníky na linku. Posilujeme řady!

Pracovní náplň

  • montování různých částí dle výkresové dokumentace
  • udržování pracovního místa a nástrojů
  • lehké zámečnické práce
  • práce s různým nářadím (i pneumatickým)

Co požadujeme?

  • min SOU
  • praxe z výroby
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • základní znalost práce s PC
  • manuální zručnost

Co nabízíme?

  • mzda dle dosavadních zkušeností
  • zkrácená pracovní doba na 7,5 hod denně – práce na 1 směnu
  • celkem 28 dní volna
  • kvalitní zaučení
  • stravenky
  • příspěvky na kulturu, cestování, zdraví a sport formou flexi pass karty
  • svoz bus ze směru Spálené Poříčí a zpět
  • další pravidelné odměny
  • místo výkonu Plzeň Slovany

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.