AUTOELEKTRIKÁŘ (35-48.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Jste manuálně zručný typ člověka a nevadí vám práce na 2 směny? Máte již nějaké zkušenosti z oboru, nebo vás láká oblast elektra? Výborně, jste člověk právě pro nás! Neváhejte nám zaslat váš životopis. Nadnárodní společnost hledá posilu na pozici: AUTOELEKTRIKÁŘ (35-48.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Oprava/výměna zjištěných závad
  • Údržba nákladních automobilů
  • Provádění běžného pravidelného servisu
  • Montáž a demontáž elektropříslušenství
  • Spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • Alespoň SOU vzdělání v příbuzném oboru
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Manuální zručnost
  • Technická zdatnost
  • Chuť dále se v oboru rozvíjet

Co nabízíme?

  • Bonusy/prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Vzdělávací kurzy/školení
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění

  • Lokalitu: Říčany
  • Datum nástupu: IHNED/dle dohody