PŘIJMEME ŠIKOVNÉHO SEŘIZOVAČE! (32 - 45.000 KČ)

Neaktivní nabídka

32000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte zkušenosti s prací ve výrobě, seřizováním strojů a linek? Máte technické myšlení a nevadí Vám pracovat na 3 směny? Pak jste právě vy člověkem, kterého hledáme! Výrobní společnost s dlouholetou tradicí hledá kolegu/kolegyni na pozici: SEŘIZOVAČ STROJŮ (32 - 45.000 Kč)

Čisté pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • Obsluha a seřizování strojů a montážních linek
  • Měření a výměna nástrojů
  • Odpovědnost za správnou kvalitu výrobků
  • Čtení z technické dokumentace
  • Dodržování zásad BOZP a požární ochrany

Co požadujeme?

  • SŠ strojírenského zaměření
  • Praxi na podobné pozici ve výrobě - výhodou
  • Předchozí zkušenost CNC - velkou výhodu!
  • Ochota pracovat na 3 směny (bez víkendů)
  • Dobrá znalost výkresové dokumentace
  • Technické myšlení a zodpovědnost
  • Chuť pracovat

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • Bonusy a prémie
  • Možnost závodního stravování
  • Příspěvek na dopravu i penzijní připojištění
  • Zvýhodněné volání
  • Důkladné zaškolení
  • Možnost růstu na vedoucí pozici

  • Místo výkonu práce: Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.