PERSONALISTA/KA - BRNO

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte bohaté zkušenosti z personalistiky a chcete se dál realizovat v mezinárodní společnosti? Baví vás organizace, komunikace a zároveň hledáte samostatnou a pestrou práci s využitím anglického jazyka? Pak se neváhejte ozvat a povím Vám víc! Pro úspěšnou korporátní společnost hledáme vhodnou posilu na pozici: PERSONALISTA/KA - BRNO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za HR procesy
  • Realizace náboru - vedení VŘ, komunikace s personálními agenturami
  • Podpora manažerů a zaměstnanců v souladu se zákoníkem práce
  • Správa HR dokumentace (pracovní smlouvy, dodatky, ukončení PP)
  • Příprava podkladů pro mzdové účetnictví
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Nutná praxe v oblasti HR
  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Znalost zákoníku práce a HR procesů
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk B

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu (core-time 9:00 - 14:00)
  • 25 dní dovolené
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Benefitní systém
  • Výhodné firemní tarify
  • Jazykové a další vzdělávací kurzy

  • Místo výkonu práce: Brno