EHS Manager (80-110.000 Kč)

Neaktivní nabídka

80000 - 110000 Kč

mzdové ohodnocení

Most

Hledáte uplatnění jako EHS Manager? Máte zkušenosti z nadnárodní výrobní společnosti a vaše angličtina je na pokročilé úrovni? Pošlete nám váš životopis!!! Nadnárodní společnost hledá posilu na pozici: EHS Manager (80-110.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Usiluje o nulovou úrazovost, vyhodnocuje pracovní prostředí a vypracovává zásady řízení bezpečnosti, které určí a definují bezpečnostní povinnosti všech zaměstnanců
  • Praktikuje bezpečné pracovní techniky a prosazuje bezpečnostní zásady, pokyny a postupy stanovené společností
  • Poskytuje každodenní vedení a pokyny v programech BOZP na úrovni zaměstnanců/vedoucích pracovníků
  • Vypracovává a provádí plán řízení bezpečnosti v rámci závodu, udržuje a podle potřeby aktualizuje bezpečnostní provozní postupy
  • Vyšetřuje mimořádné události, zjišťuje jejich příčiny a doporučuje preventivní opatření
  • Zajišťuje koordinaci kontrol prováděných regulačními orgány a minimalizuje a odstraňuje zjištěné nedostatky
  • Připravuje měsíční zprávy o BOZP pro vedení závodu a nejvyšší management
  • Řídí a kontroluje rozpočet kapitálových výdajů na EHS
  • Vede tým bezpečnostních techniků

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oblasti BOZP
  • Alespoň 5 let praxe v oblasti BOZP a ŽP
  • AJ na pokročilé úrovni
  • Schopnost prokázat aplikaci hodnocení rizik na provozy a činnosti společnosti
  • Schopnost vést, řídit a motivovat různorodý tým lidí
  • Orientaci na procesy a projektové řízení
  • Silnou, dynamickou, rozhodnou a cílevědomou osobnost

Co nabízíme?

  • Stabilní a příjemné nadnárodní prostředí
  • Roční a pololetní bonusy
  • Příspěvky na penzijní, životní připojištění, dětské rekreace
  • 13.plat
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Služební automobil

  • Lokalitu: Most