MISTR VE VÝROBĚ (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Jste ochotni pracovat na 3 směny? Máte zkušenosti s vedením většího týmu lidí? Považujete se za člověka, který má organizační schopnosti a proaktivní přístup? My pro vás na oplátku máme pracovní příležitost. Zašlete Váš životopis na Sojkova@acjobs.cz a pojďte pracovat k nám jako: MISTR VE VÝROBĚ (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • dohled a organizace nad průběhem výroby
  • reporting nadřízeným
  • motivace týmu
  • spolupráce na zlepšování výroby

Co požadujeme?

  • SOU technického směru
  • ochota pracovat na 3 směny
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • zkušenosti s vedením lidí

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dovolenou
  • strava zdarma
  • celoroční bonusy
  • příspěvek na připojištění

  • místo výkonu práce: Plzeň + 20 minut

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.