ÚDRŽBA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zkušenosti z výrobního prostředí a máte technické vzdělání? Chcete pracovat v moderní stabilní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis na Sojkova@acjobs.cz A staň se naším novým parťákem na pozici: ÚDRŽBA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • plánovaná údržba strojů
  • vedení závad do příslušné dokumentace
  • vyhledávání adekvátních náhradních dílů a s tím spojená komunikace s dodavateli
  • občasná správa budovy

Co požadujeme?

  • min. SOU technického směru
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • znalost mechaniky, elektroniky, pneumatiky
  • vyhláška 50§6 VÝHODOU
  • ochota pracovat na 3 směny

Co nabízíme?

  • příspěvek na dojíždění
  • 25 dní dovolené
  • roční bonusy
  • benefitní program

  • místo výkonu práce: Plzeň + 20 minut