SPRÁVCE OBJEDNÁVEK (45-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

Domluvíte se perfektně anglicky a baví vás komunikace se zákazníkem? Máte již zkušenosti z vyřizováním objednávek? Pak mi pošlete životopis na: plzen@acjobs.cz Buďte naším: SPRÁVCE OBJEDNÁK

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • denní komunikace v anglickém jazyce (ústně i písemně)
  • kompletní přijetí objednávky od klienta
  • komunikace napříč závody
  • dohled nad správností objednávek

Co požadujeme?

  • komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
  • středoškolské vzdělání - ideálně technického či obchodního směru
  • praxe na obdobné pozici ( alespoň jeden rok)
  • zkušenosti s interním systémem (např. SAP)
  • příjemné a prozákaznické vystupování

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • obědy zcela zdarma
  • letní a vánoční prémie
  • kafeterie
  • penzijko
  • příspěvek na osobního lektora AJ

  • Místo výkonu práce: cca 15 minut autem od Plzně