SENIOR ACCOUNTANT (50.-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

Jste účetní tělem i duší a láká Vás nová pracovní příležitost? Máte zkušenosti, které byste ráda předala dál juniornějším kolegyním? Anglický (německý jazyk) umíte uplatnit v písemné formě a "tak nějak" se domluvíte? Pak hledáme právě Vás! Do stabilní české společnosti hledáme posilu na pozici: SENIOR ACCOUNTANT (50.-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Mentoring juniornějších kolegyň
  • Spolupráce s externími auditory a daňaři
  • Zpracování DPH
  • Měsíční a roční závěrky
  • A tak dále! :-)

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání (ekonomka výhodou)
  • Znalost platné legislativy, obsáhlejší zkušenosti jakožto účetní
  • Znalost balíčku MS Office

Co nabízíme?

  • Super kolektiv a pracovní prostředí
  • Finanční odměny
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Dotované obědy
  • Obsáhlý balíček benefitů

    Místo výkonu práce: Kostelec (Vysočina)