ZÁKAZNICKÁ PODPORA VE FRANCOUZŠINĚ (37-43.000Kč)

Neaktivní nabídka

37000 - 43000 Kč

Umíš plynule francouzsky a jsi časově flexibilní? Chceš pracovat v nadnárodní společnosti a uplatnit tak jazyky? Tak jsi náš člověk! Pošli nám životopis a pracuj jako: ZÁKAZNICKÁ PODPORA VE FRANCOUZŠINĚ (37-43.000Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Komunikace s francouzsky mluvícími zákazníky
  • Interní komunikace v anglickém jazyce
  • Vyřizování dotazů zákazníků
  • Zadávání a správa dat v interním systému
  • Reporting nadřízenému

Co požadujeme?

  • Časovou flexibilitu - nepřetržitý provoz
  • FJ na úrovni C1/C2 - plynulá komunikace
  • AJ na úrovni B1/B2 - interní komunikace
  • Zkušenost s PC - práce v interním systému
  • Maturitu nebo praxi na zákaznické lince
  • Schopnost práce pod tlakem

Co nabízíme?

  • Slevy na firemní produkty
  • Možnost kariérního růstu
  • Příplatky za víkendy, svátky, noční
  • Nástupní bonus
  • Kafeterii

  • Lokalitu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.