STROJNÍ KONSTRUKTÉR - I ABSOLVENT!

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte praxi s konstruováním v oblasti strojírenství nebo jste šikovný absolvent? Dorozumíte se v anglickém jazyce? Chcete působit v mezinárodní a úspěšné společnosti? Tak je tato nabídka právě pro Vás! Úspěšná společnost, která se zabývá výrobou pro automotive, hledá novou posilu svého týmu na pozici: STROJNÍ KONSTRUKTÉR - I ABSOLVENT!

Pracovní náplň

  • tvorba výkresové dokumentace k technologiím, nástrojům, strojům, přípravkům a výrobkům
  • řízení a zajišťování výroby prototypů a vzorků
  • zpracování poptávek na nové výrobky (technické vyjasnění)
  • zlepšování technologie výroby
  • spolupráce s jinými odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojního zaměření
  • zkušenosti v konstrukci
  • dobrou znalost 3D programů (Solid Edge - velkou výhodou)
  • řidičský průkaz sk. B
  • technické myšlení

Co nabízíme?

  • motivující mzdové ohodnocení, 13. plat
  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost dalšího rozvoje
  • odborné vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • týden dovolené navíc
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj – jižní část