VÝROBNÍ MANAŽER (100-150.000 Kč) Praha- východ

Neaktivní nabídka

100000 - 150000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s vedením týmu, hodnocením zaměstnanců a motivací ve výrobní společnosti (např. oblast strojírenství nebo automotive)? Cítíte se na to, zastávat zodpovědnou roli vedení výrobního závodu? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Nadnárodní rostoucí výrobní společnost hledá zkušeného profíka na pozici: VÝROBNÍ MANAŽER (100-150.000 Kč) Praha-východ

Pracovní náplň

  • vedení výroby, plnění termínů, udržování kvality a stanovených termínů
  • realizace neustálého zlepšování, snižování nákladů
  • kontrola, vedení a zpětná vazba podřízených
  • reporting, analýzy a controlling

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenosti na stejné pozici ve výrobní společnosti podmínkou
  • proaktivní přístup, perfektní leadership

Co nabízíme?

  • roční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • systém Cafeterie
  • stravenky

  • Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha-východ