Treasurer & Financial controller

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti v oblasti treasury a finančním či účetním kontrolingem? Nebojíte se pracovat samostatně a chcete se dále rozvíjet? Pošlete svůj životopis ještě dnes! Společnost SOLEK Group hledá týmového hráče do prima týmu na pozici: Treasurer & Financial controller

Pracovní náplň

  • Příprava a zpracování plateb na všech entitách skupiny SOLEK
  • Spolupráce s Treasurer specialistou, optimalizace platebního styku
  • Správa zápůjček a dluhopisů, výpočet úroků vnitropodnikových půjček
  • Zpracování podkladů pro ČNB v rámci dluhopisových programů
  • Monitoring / controlling prodejů finančních instrumentů

Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ ekonomického směru, praxe v účetnictví