REFERENT NÁKUP/PRODEJ s AJ/NJ (42 - 45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

42000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Pro významnou výrobní společnost hledáme aktivní a komunikativní uchazeče na pozici Referenta prodeje. Chcete využít své znalosti z oblasti logistiky výrobní společnosti a nebojíte se komunikovat v cizím jazyce se zákazníky? Pak hledáme právě Vás! Pošlete nám Váš životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Zpracovávat logistické procesy
  • Provádět kontrolu stavu skladů s požadavky zákazníka
  • Evidence reklamací zákazníků
  • Zpracovávání požadavků zákazníků
  • Podává reporty o spolehlivosti dodavatelů a kvalitě zakázek

Co požadujeme?

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Znalost práce s PC + SAP
  • Znalost logistických procesů
  • Ochotu dále se učit a zdokonalovat
  • Flexibilitu, organizační a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 42 000 Kč/navyšování po ZD
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • 13. a 14.plat
  • 25 dní dovolené
  • Firemní tarif
  • Dotované závodní stravování
  • Prémie a bonusy
  • Benefitní program
  • Místo výkonu: Nymburk

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.