MACHR NA ROBOTY - 38 000 KČ+BENEFITY

Neaktivní nabídka

38000 - 57000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Chceš pracovat u společnosti zabívající se výrobou a vývojem plastových dílů pro automobily, která má zázemí na trhu již 60 let a stále se rozrůstá? Máš vzdělání v oblasti elektrotechniky či strojárny, jsi mazák v oboru nebo absolvent, který se chce rozvíjet a růst společně s firmou? Neváhej, zašli mi svůj životopis a pomůžu ti zařadit se do procesu.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budeš provádět diagnostiku a řešení závad jednotek na robotickém pracovišti
  • Primárně budeš dohlížet na bezproblémový chod svěřeného úseku
  • Pravidelně budeš kontrolovat chod a připravenost jednotek
  • Dbát na dodržování bezpečného provozu
  • Včas odstraňovat vzniklé závady

Co požadujeme?

  • SŠ/SOŠ - elektrotechnické nebo strojní
  • Základní znalost práce na PC
  • Praxe na podobné pozici vítána
  • Zkušenosti s diagnostikou elektronických systémů
  • Základní znalost programování strojů
  • Orientaci v elektrodokumentaci
  • Ochotu práce ve směnném provozu
  • Zkušenost s KUKA roboty obrovská výhoda - nikoli podmínka

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 38 000/ne na dlouho
  • 13. a 14. plat
  • Osobní ohodnocení a roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Docházkový bonus 750 Kč/měsíčně
  • Příspěvek na dopravu až 1700/měsíčně
  • Dotovanou stravu
  • Letní tábor pro děti zaměstnanců
  • Propracovaný zaškolovací systém vedoucí k maximálnímu platu
  • Místo výkonu: Okr. Nymburk

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.