ASISTENT PRO EXPORT S AJ (30-33.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Baví vás zahraniční obchod? Chcete angličtinu využívat každý den? Máte VŠ ideálně ekonomického nebo mezinárodního směru? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete nám svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost působící v oblasti energetiky i dalších odvětvích průmyslu hledá vhodnou pracovní posilu na pozici: ASISTENT PRO EXPORT S AJ (30-33.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Spolupráce při tvorbě zahraničních obchodních nabídek
  • Administrace spojená s expedicí a vývozem zboží do zahraničí
  • Práce na zahraničních veřejných výběrových řízení
  • Komunikace ohledně termínů a podmínek dodání zboží
  • Práce ve firemním informačním systému

Co požadujeme?

  • VŠ v oboru ekonomika, mezinárodní obchod
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Praxe ideálně 3 roky na podobné pozici
  • Zkušenosti z výrobní firmy zaměřené na prodej vlastních výrobku do zahraničí velkou výhodou
  • Znalost MS OFFICE, ERP systémů

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Bonusy a prémie
  • Stravenkový paušál
  • Firemní akce
  • Nástup možný IHNED

  • Místo výkonu práce: 10 minut od Blanska