OPERÁTOR/KA OD 24 0000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi komunikativní a nevadí ti, telefonovat se stávajícími klienty? Pokud ANO, tak rozhodně čti dál. Jsme stabilní společnost, která se zabývá finančním poradenstvím. Zakládáme si hlavně na spokojenosti našich zákazníků.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Budeš AKTIVNĚ komunikovat se stávajícími klienty a snažit se být nápomocný
  • Když ti příjde odpověď od potencionálního zákazníka, tak mu zavoláš a vše mu přiblížíš, aby byl v obraze

Co požadujeme?

  • SŠ - obor nerozhoduje
  • Zkušenosti z call centra
  • Dokonalý Český jazyk - mluveným slovem
  • Komunikativní
  • Ochota, flexibilita, samostatnost
  • Odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Odměny odpovídající Vašemu výkonu
  • Práce v mladém a příjemném kolektivu, nikdy tě nenechají ve štychu
  • Možnost kariérního růstu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravu
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Benefit Plus
  • Slevy na pojištění
  • Pracovní notebook a telefon
  • Místo výkonu práce: Brno - město

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.