ELEKTRIKÁŘ Praha

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste držitelem platné vyhlášky minimálně § 5? Máte nebo chcete získat zkušenosti z pozice stavebního elektrikáře? Uvítáte firemní vozidlo a různorodou práci? Stabilní česká stavební společnost hledá posilu na pozici: ELEKTRIKÁŘ Praha

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • elektrikářské práce na stavbách i v objektech společnosti
  • zajištění elektriky u mechanizace
  • elektrika u speciálních stavebních strojů
  • výjezdy po Praze

Co požadujeme?

  • platnou vyhlášku 50/1978 Sb., minimálně § 5
  • alespoň SOU, ideálně elektrotechnického směru
  • orientaci v technické dokumentaci
  • ŘP sk.B

  • pozice je vhodná i pro ABSOLVENTY

Co nabízíme?

  • 13.-14. mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • automobil i k soukromým účelům
  • kvartální odměny
  • cafeterii (9.000 Kč/rok)
  • stravenky (v hodnotě 120 Kč)
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění

  • datum nástupu: IHNED nebo dle dohody
  • místo výkonu práce: Praha