OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

50000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Písek

Máte zkušenosti jako obchodní zástupce v oblasti průmyslové automatizace a hledáte nové uplatnění? Máte zájem o digitalizaci a Industry 4.0.? Mluvíte plynule anglicky a chcete pracovat pro špičku na trhu a prodávat nejmodernější technologie v různých odvětvích? Pak mi pošlete svůj životopis! Špička na mezinárodním trhu hledá posilu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • Akvizice nových zákazníků v regionu Jižní Čechy
  • Starost o stávající zákazníky a obchodní partnery
  • Mapování a analýza trhu, tvorba marketingové strategie
  • Spolupráce na přípravě nabídek a podkladů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • Zkušenosti s obchodní činností v oblasti automatizace
  • Anglický jazyk pro denní komunikaci
  • ŘP sk. B pro jízdy ke klientům

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené + dny volna navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Benefitní systém
  • Stravenky
  • Vzdělávání a jazykové kurzy
  • Služební automobil k osobnímu využití

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Starost o svěřenou oblast Jižní Čechy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!