SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU (30-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Hledáte pozici s denním využitím anglického a německého jazyka? Baví vás komunikace a práce s MS Excel? Pošlete nám Váš životopis na pozici SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU (30-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky v anglickém i německém jazyce
  • Zadávání objednávek a specifických požadavků do systému
  • Příprava dodávek v systému
  • Kontrola a analýzy, optimalizace skladových zásob
  • Dodržování FIFO metodiky, termínů
  • Komunikace s přepravci
  • Spolupráce při inventurách

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Anglický a německý jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace se zákazníky)
  • Praxi z obdobné pozice ve výrobní společnosti
  • Znalost systému SAP, MS Excel (kontingenční tabulky, Svyhledat)
  • Analytické myšlení, preciznost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Nadnárodní výrobní společnost
  • Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci
  • 5 týdnů dovolené, 3 Sick-days, 13.
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění, na kulturní a zdravotní potřeby
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu
  • Lokalitu Teplicko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.