PARŤÁK DO TECHNOLOGIE (35 - 45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Hledáte práci v technologickém oddělení stabilní silné výrobní firmy? Potom je tato pozice pro Vás jak dělaná! Strojírenská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, hledá nového kolegu na pozici: TECHNOLOG

Pracovní náplň

  • Zpracování technologických postupů a návrhů do výroby
  • Spolupráce na posouzení výrobní náročnosti
  • Kontrola designu a navrženého materiálu
  • Tvorba výrobní dokumentace a její schvalování, aktualizace výkresové dokumentace
  • Práce s IS a jeho aktualizace
  • Analýza a popis výrobního procesu
  • Stanovení časových norem, pracoviště, strojních zařízení a nástrojů k jednotlivým operacím
  • Zodpovědnost za termínové a kvalitativní plnění technologické části návrhu
  • Dohled na dodržování firemních předpisů
  • Provádění testování nových technologií, kontrola realizace
  • Spolupráce na zefektivňování kvality výroby
  • Hlídání nákladů a jejich optimalizace
  • Řešení technických problémů a podpora výroby při plánování
  • Zavádění nových produktů do výroby

Co požadujeme?

  • Min SŠ nebo VŠ technický/strojírenský obor
  • Když SŠ je nutná min 3 roky praxe na podobné pozici
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s technologickou přípravou výroby ve strojírenské firmě
  • Znalost optimalizace výrobního procesu
  • Uživatelská znalost MS Office, AutoCad
  • Znalost metody svařování - nutností
  • Umět pracovat s 3D prohlížeči
  • Orientace ve strojírenství a technické dokumentaci (čtení)
  • Vyznat se ve výrobních a měřících procesech
  • Orientace v LEAN manufacturing – plýtvání, MOST, způsobilost procesu, analýzy atd.

Co nabízíme?

  • Moderní prostředí
  • Pružná pracovní doba s pevným jádrem 9-14
  • Dotované stravování
  • 25 dní dovolené
  • Flexipasy
  • Příspěvek na penzijko
  • Zvýhodněné volání
  • Svozový bus z Břeclavy
  • Pravidelné odměny
  • Výuka jazyků v pracovní době
  • Místo výkonu práce Hodonín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.