HR MANAŽER/-KA s AJ nebo NJ (70-90.000 Kč)

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Most

Jste zkušený v oblasti lidských zdrojů a chtěl/a byste se realizovat ve mezinárodní výrobní společnosti? Máte skvělé organizační schopnosti, jste kreativní a domluvíte se bez problémů anglicky nebo německy? Pak hledáme právě Vás! Významná výrobní společnost hledá kolegu na pozici: HR MANAŽER/-KA s AJ nebo NJ (70-90.000 Kč)

Pracovní náplň

  • řízení personálního oddělení
  • plánování rozvoje a kariérního růstu zaměstnanců
  • kontrola dodržování pracovněprávních předpisů
  • nábor zaměstnanců
  • realizace jednotlivých HR procesů a aktivit

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (řízení lidských zdrojů výhodou)
  • min. 3 let praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou
  • odborná znalost zákoníku práce
  • zkušenosti s vedením lidí
  • samostatnost, spolehlivost a organizační dovednosti

Co nabízíme?

  • seberealizace a osobnostní růst
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • roční odměny
  • služební auto
  • 25 dní dovolené

  • lokalitu: Most