TECHNIK BOZP S AJ (40-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Most

Hledáte zajímavé zaměstnání v oblasti BOZP? Vlastníte certifikáty OZO BOZP a PO? Tak to jste tu správně, nadnárodní výrobní společnost právě hledá kolegu na pozici TECHNIK BOZP S AJ (40-60.000 Kč)! Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Pracovní náplň

  • Organizace, kontrola, monitoring a dodržování BOZP, požární ochrany a životního prostředí
  • Tvorba potřebné systémové dokumentace
  • Odpovědnost za přípravu a realizaci interních a externích auditů, koordinace odstraňování nálezů z auditů.
  • Jednání s orgány státní správy a samosprávy za oblasti BOZP, PO a ŽP
  • Zajištění vstupního a opakovaného školení pro zaměstnance ve svěřených oblastech
  • Spolupráce při získávání stanovisek, povolení a rozhodnutí (EIA, IPPC atd.)

Co požadujeme?

  • VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru bezpečnostního inženýrství, ŽP či příbuzné obory
  • Praxe 2 roky na obdobné pozici ve výrobním závodě
  • Certifikace OZO BOZP, PO podmínkou
  • Znalost aktuální legislativy BOZP, PO a životního prostředí
  • Komunikativní znalost AJ
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Příležitost k seberealizaci
  • 5 týdnů dovolené již od počátku pracovního poměru
  • Flexibilní pracovní dobu pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • Zkrácená pracovní doba ze 40 hod / týden na 37,5 hod / týden
  • Pololetní odměny (ve mzdě za květen a listopad)
  • Stravenky 130 Kč/odpracovaný den, nápoje na pracovišti
  • Lokalitu: Most