PROGRAMÁTOR ELEKTRONICKÝCH OBVODŮ V C/C++

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Je Vaší vášní elektronika a programování? Chcete se dále vzdělávát a profesně růst? Rádi byste uplatnili své kreativní nápady a proaktivní přístup ve svém zaměstnání? Tady to vše ocení! Zavedená česká strojírenská společnost hledá do svého rozvíjejícího se oddělení kolegu na pozici: PROGRAMÁTOR ELEKTRONICKÝCH OBVODŮ V C/C++

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Programování elektronických obvodů a zajišťování jejich bezchybé funkčnosti a spolehlivosti
  • Spolupracování při jejich vývoji
  • Přicházení s kreativními nápady
  • Navrhování strategie testování prototypů
  • Spoluprace s kolegy napříč odděleními

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru případně středoškolské vzdělání s odbornou praxí
  • Praxe s programováním elektronických obvodů
  • Dobrá znalost programovacího jazyka C/C++
  • Zkušenost s programováním procesorů s jádrem ARM - výhodou

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Laptop, mobilní telefon
  • Příspěvek na stravování a další bonusy
  • Školení a semináře
  • Příjemný a přátelský kolektiv
  • Možnost vyvíjet se spolu s oddělením

  • Místo výkonu práce: Frýdek-Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.