MS TEAMS ADMINISTRATOR (80. - 85.000 Kč)

Neaktivní nabídka

80000 - 85000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s MS Teams a MS SharePoint? Rádi byste pracovali na mezinárodních projektech? Denní komunikace v angličtině Vám nedělá problém? Zašlete mi váš životopis ještě dnes! MS TEAMS ADMINISTRATOR (80. - 85.000 Kč)

Pracovní náplň

  • 2nd a 3rd level support pro Microsoft Teams, Microsoft Teams Phone SharePoint Online a OneDrive.
  • Další rozvoj Office 365 na základě aktuálních požadavků a projektů vč. technické implementace.
  • Koučink a podpora uživatelů a implementace best practice, správa technické dokumentace.
  • 2nd level support non-Microsoft nástrojů jako Asana, Jira a Confluence.
  • Další spolupráce na projektech s cílem zvyšování produktivity a digitalizace procesů.

Co požadujeme?

  • 2 roky praxe na pozici se zaměřením na Microsoft Teams.
  • Velmi dobrou znalost AJ v psané i mluvené podobě.
  • Základní znalost Active Directory a AzureAD.
  • Dovednosti v oblasti vedení technické dokumentace.
  • Samostatnost a schopnost práce v mezinárodním prostředí.

Co nabízíme?

  • Práci v globálním týmu při zachování přátelské pracovní atmosféry.
  • Možnost dalšího rozvoje v rámci mezinárodních projektů.
  • Pružná pracovní doba, možnost využívání home office
  • Penzijní připojištění.
  • Dovolená navíc.
  • Roční bonus.
  • Program výhodných mobilních tarifů.
  • Stravenky.
  • Místo výkonu práce: Brno

Těšíme se na konzultaci s Vámi.