INŽENÝR PEVNOSTNÍCH VÝPOČTŮ JUNIOR

Neaktivní nabídka

35000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Hledáme do fajn týmu šikovného kolegu nebo kolegyni se zápalem pro počítačové simulace a analýzy.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budeš provádět mechanické simulace
  • Připravovat a provádět konkrétní FEM strukturální analýzy
  • Statické a modální analýzy
  • Vyhodnocovat provedené simulace a navrhovat technická řešení

Co požadujeme?

  • Nejlépe VŠ strojírenského směru
  • Alespoň základní povědomí o problematice
  • Zápal pro tento obor, aby si měl/a touhu se vzdělávat
  • Znalost simulačního softwaru výhodou
  • Komunikativnost
  • Analytické myšlení
  • Znalost MS Office na uživatelské úrovni

Co nabízíme?

  • Práce v silné zahraniční společnosti
  • Mzdové ohodnocení na základě zkušeností a odvedené práce
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick day
  • Dotované stravování
  • 13 mzda a jiné bonusy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dojíždění
  • Pružná pracovní doba
  • Místo výkonu práce okres Havlíčkův Brod

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.