MARKET ANALYST (35 - 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Baví Vás práce s čísly a daty a chtěli byste pracovat pro silnou výrobní společnost s mezinárodním působením? Máte analytické myšlení a komunikativní AJ? Pokud ano, zašlete nám životopis a získejte práci na pozici: MARKET ANALYST (35 - 40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • tvorba ceníků, optimalizace marží
  • analýza trhu
  • sledování postavení společnosti na trhu v porovnání s konkurencí
  • poskytování vstupů pro konkrétní firemní strategie

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • pokročilá znalost MS Excel - kontingenční tabulky
  • komunikativní AJ
  • analytické myšlení, spolehlivost

Co nabízíme?

  • práci u stabilní společnosti s historií
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • zvýhodněné stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost profesního růstu
  • možnost nástupu ihned nebo dle domluvy

  • místo výkonu práce: Teplice,