KONTROLOR NA VSTUPU (AŽ 26.000 Kč)

Neaktivní nabídka

23000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte praxi z kvality a nepustíte do výroby špatný kus? Nevadí Vám práce na 3 směny. Chcete se ve své práci posunout výše? Do výrobní firmy v Pardubicích hledáme šikovné kontrolory/kontrolorky na vstup!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vstupní kontrola výrobků
  • Uvolňování prvních kusů do výroby
  • Vedení příslušné evidence o kontrolách a zkouškách
  • Řešení neshod a korekcí, reportování vedení
  • Vzorkování
  • Používání různých měřidel dle plánů a výkresové dokumentace
  • Hledá se nápravné a preventivní opatření
  • Komunikace a spolupráce s dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • Min SOU technický obor
  • Vhodné pro ABSOLVENTY
  • Praxe na odd. kvality výhodou
  • Znalost AJ výhodou ne nutností
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Ochota pracovat v 3 směnném provoze

Co nabízíme?

  • Mzda dle dosavadních zkušeností až 26.000 Kč
  • Výplatní termín 10. dne v měsíci
  • Benefitní program (příspěvky na kulturu, sport, penzijko a další)
  • Čistá klimatizovaná výroba
  • Šikovným zaručíme kariérní postup
  • Dotované stravování s velkým výběrem jídel v místní kantýně
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dostat se k jedinečným technologiím
  • Nabízíme slevu na firemní služby a výrobky
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Pozveme Vás i na firemní akce
  • Zajistíme bezplatné parkování
  • Výborná i MHD dostupnost
  • Místo výkonu práce – Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.