ZKUŠENÝ VÝROBÁK (80-90.000 Kč)

Neaktivní nabídka

80000 - 90000 Kč

Jste zkušený výrobák ze strojařského nebo automotive průmyslu? Hledáte zajímavou a smysluplnou práci, kde se budete moct realizovat? Jestli máte ostré lokty a chcete, aby procesy ve výrobě fungovali tak, jak mají, tak by byla škoda si tuto pracovní příležitost nechat ujít! Pošlete mi Váš životopis ještě dnes! Mezinárodní úspěšná společnost hledá do svých řad novou pracovní posilu na pozici: ZKUŠENÝ VÝROBÁK (80-90.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení výrobních procesů a projektů ve výrobě
  • Zajištění výroby dle požadavků zákazníka
  • Zajištění vytíženost strojů a zařízení
  • Spolupráce s ostatními provozy, komunikace s externími firmami

Co požadujeme?

  • Prokazatelné zkušenosti z výroby
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Znalost základních nástrojů a metod při řešení zákaznických reklamací
  • ŘP sk B
  • Znalost MS OFFICE

Co nabízíme?

  • 13. a 14.plat
  • 25 dní dovolené
  • Projektové bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na kulturu, relaxaci a sport
  • Výhodný tarif mobilního operátora
  • Kulturní, společenské a sportovní akce
  • Zázemí stabilní moderní společnosti

  • Místo výkonu práce: Nymbursko