DĚLNÍK NA 3 SMĚNY A NA 1 SMĚNU

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte zkušenost z výroby nebo jste čerstvý absolvent hledající práci? Jste manuálně zručný a nebojíte se pracovat rukama? Pokud ano, pošlete mi aktuální životopis. Hledáme posilu do výroby na obrobnu do 3 směnného režimu a na řezárnu na 1 směnu.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • různorodá práce s nástroji, montování, obsluha strojů
  • udržování čistého a bezpečného pracovního prostředí
  • práce dle nadřízeného
  • práce je v teplejším prostředí

Co požadujeme?

  • min SOU (nebo i ZŠ + praxe)
  • min praxe z výroby výhodou - vítáme i absolventy
  • nebát se pracovat s různými nástroji
  • manuální zručnost
  • základní orientace ve výkresové dokumentaci
  • ochota práce na 3 nebo na 1 směnu

Co nabízíme?

  • mzda dle zařazení a zkušeností - jistě se domluvíme
  • osobní ohodnocení
  • docházkový a výkonnostní bonus - 5000Kč/měsíc
  • možnost přesčasů
  • 25 dnů dovolené
  • dotovaná strava v místní kantýně
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • kvartální odměny
  • roční prémie
  • výhodné volání
  • vzdělávání
  • propracovaný adaptační program
  • místo výkonu: Okr. Ústí nad Orlicí

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.