MZDOVÁ ÚČETNÍ (35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Sokolov

Dokážete zpracovat mzdy a máte zkušenosti v oblasti personalistiky? Komunikace v angličtině vám nečiní problémy? Výborně, pak hledáme právě Vás. Výrobní firma hledá do svých řad mzdovou účetní i personalistku v jednom! Pošlete mi svůj životopis a já se ozvu zpět!

Pracovní náplň

  • komplexní zpracování mezd (120 zaměstanců)
  • zpracování daní
  • výpočet soc. a zdr. pojištění (včetně nemocenských dávek a překážek v práci)
  • zpracování exekucí, insolvencí a jiných srážek
  • na starosti roční zúčtování daně z příjmu
  • pomoc s nábory nových zaměstnanců a vedením pohovorů
  • komunikace s personálními agenturami, ÚP, a dalšími příslušnými úřady
  • vedení personálních dokumentů
  • vedení docházkového systému
  • na starosti vzdělávání zaměstnanců, odměňování
  • práce v interním systému
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání – ekonomické obory
  • min.2 roky zkušeností na obdobné pozici (personalistika, mzdové účetnictví)
  • znalost mzdového účetnictví a účetních standardů
  • znalost Zákoníku práce
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni – NUTNOSTÍ
  • italský jazyk velkou výhodou
  • znalost práce v MS Excel
  • umět si zorganizovat práci a udělat svěřený úkol včas
  • asertivní myšlení, pečlivost, loajalita

Co nabízíme?

  • perspektivní pracovní uplatnění v prosperující mezinárodní společnosti
  • finanční ohodnocení dle Vaší praxe
  • 25 dní dovolené, stravenky
  • možnost odborného růstu
  • příspěvky na penzijko, sport a volnočasové aktivity
  • výhodný mobilní tarif
  • bezúročná půjčka
  • místo výkonu práce: okres Sokolov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.