ÚDRŽBÁŘ S VYHLÁŠKOU 50 (35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte platnou vyhlášku 50/§5 nebo 6 a zkušenosti s elektroúdžbou strojů a zařízení? Rádi byste pracovali skoro v centru Brna? Tak neváhejte a napište mi!

Pracovní náplň

  • Preventivní elektrické a elektronické opravy slévárenských strojů a zařízení
  • Odborná pomoc při instalaci nových strojů
  • Zajistit bezpečný chod všech strojů a zařízení
  • Komunikace s externími servisy
  • Na starosti náhradní díly

Co požadujeme?

  • SOU/ŠŠ elektro obor
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §5 nebo 6 nutností - platná
  • Základní znalosti hydraulických a pneumatických prvků
  • Ochotu pracovat ve 2 směnném provoze ve 12hodinových směnách

Co nabízíme?

  • Čtvrtletní bonusy
  • Věrnostní bonusy
  • Zdarma ochucené nápoje na pracovišti
  • Stravenky
  • 25 dní dovolené
  • Firemní akce
  • Dárkové balíčky
  • Pracoviště kousek od centra Brna

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.