VEDOUCÍ ÚDRŽBY (40-52.000 KČ)

Neaktivní nabídka

40000 - 52000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Jste technický typ, práce na údržbě vás baví a srdce tluče v tempu výrobních strojů? Máte zkušenosti s vedením a motivací pracovního týmu? Chcete práci, kde budete dle zásluh spravedlivě odměněn/a? Odpověděl/a jste ANO? V tom případě.... na co čekáte? Pošlete mi svůj životopis! Výrobní společnost s přátelskou atmosférou hledá kolegu/kolegyni na pozici: VEDOUCÍ ÚDRŽBY (40-52.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • plánování preventivní údržby
  • práce s interním systémem
  • spolupráce s kolegy při údržbě výrobních strojů
  • vedení a motivace pracovního týmu

Co požadujeme?

  • SŠ strojírenská
  • praxe s údržbou strojů ve výrobě
  • zkušenosti s vedením lidí
  • technický cit
  • zodpovědnost

Co nabízíme?

  • zázemí rodinné společnosti s přátelskou atmosférou
  • férové finanční ohodnocení - FIX + ODMĚNY dle výkonu
  • příspěvek na stravování - cca 2000 Kč měsíčně
  • 20 dní dovolené
  • příspěvek na důchodové pojištění
  • možnost dalšího vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Mohelnicko