KEY ACCOUNT MANAGER in vitro

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

Orientujete se v oblasti hematologie a in vitro diagnostiky? Máte tah na branku a prokazatelné obchodní zkušenosti? V tom případě jste ideální kandidát/ka! Významná zahraniční společnost působící v oblasti lékárenské diagnostiky hledá pro svoji pobočku v ČR kandidáta na pozici KEY ACCOUNT MANAGER in vitro(CZK 40 – 70 000).

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za komunikaci a obchodní politiku s klíčovými zákazníky
  • Budování a rozvíjení dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky (nemocniční laboratoře, ambulance, výzkumné ústavy atd.)
  • Příprava plánů a vyjednávání obchodních podmínek spolupráce
  • Monitorování dynamiky tržního prostředí a konkurenční aktivity
  • Spolupráce na přípravě a realizaci marketingových aktivit, účast na konferencích
  • Pravidelný reporting pro zahraniční centrálu

Co požadujeme?

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • Prokazatelné zkušenosti z obchodní pozice v oblasti diagnostických přístrojů (in vitro diagnostika pro oblast hematologie výhodou)
  • Znalosti v oblasti diagnostiky v humánní medicíně či veterinárním lékařství
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ podmínkou (komunikace s zahraničními pobočkami)
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat

Co nabízíme?

  • Práce v terénu + home office
  • Služební automobil i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon
  • Pravidelné firemní meetingy na rakouské pobočce
  • Úvodní zaškolení na centrále v zahraničí
  • Místo práce: Morava
  • Nástup možný ihned