PODNIKOVÝ PRÁVNÍK - ZAJÍMAVÝ PLAT + BENEFITY

mzdové ohodnocení

Břeclav

Jste vystudovaným právníkem, který za sebou již má nějakou praxi? Chcete být součástí výrobní společnosti, která je lídrem na trhu v několika různých oborech? Skvělé, pak hledáme právě Vás! Zašlete mi své CV a staňte se právním štítem naší firmy.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • Příprava návrhů smluv, právních podání a žalob
  • Analýza a právní rozbory návrhů smluv, obchodních podmínek, nabídek atd.
  • Sledování změn legislativy, aktualizace a evidence právních předpisů
  • Poskytování právního poradenství a podpory manažerům i zaměstnancům
  • Spolupráce s externími zástupci společnosti v oblasti práva
  • Zastupování společnosti v právních sporech a před orgány státní správy

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru práv
  • Prokazatelná praxe v oblasti firemního, či obchodního práva
  • Orientace v oblastech obchodního práva
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Organizační, analytické a výborné vyjednávací schopnosti
  • Flexibilita, kreativita a důslednost
  • Odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Plat, na kterém se domluvíme
  • Osobní ohodnocení
  • Mimořádné odměny
  • 25 dní dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Penzijní připojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost kariérního i finančního růstu
  • Dotovaná strava v místní kantýně

  • Místo výkonu: okres Břeclav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.