STAVBYVEDOUCÍ (ZÁKLAD AŽ 57.000 KČ + PRÉMIE!)

Neaktivní nabídka

47000 - 57000 Kč

mzdové ohodnocení

Vyškov

Máte již zkušenosti z oboru a chuť dále se rozvíjet? Říká vám něco oblast rozpočtu a jste spolehlivý a komunikativní typ člověka? Výborně, jste člověk právě pro nás! Neváhejte nám zaslat váš životopis. Stavební společnost hledá posilu na pozici: STAVBYVEDOUCÍ (ZÁKLAD AŽ 57.000 KČ + PRÉMIE!)

Pracovní náplň

  • Řízení a organizace prací na stavbě
  • Práce s projektovou dokumentací
  • Kontrola veškerých postupů i termínů
  • Účast na jednáních
  • Příprava potřebných dokumentů

Co požadujeme?

  • Alespoň SŠ vzdělání stavebního směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost práce na PC
  • Zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Odměny/prémie
  • Firemní automobil
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy/školení

  • lokalitu Vyškov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.