CNC FRÉZAŘ NA 3 SMĚNY

Neaktivní nabídka

25000 - 45000 Kč

Dokážete se práci plně odevzdat a rádi byste pracovali ve velmi perspektivní firmě na pozici CNC FRÉZAŘ? V tomto případě jste pro nás ideální kandidát!

Pracovní náplň

  • práce na stroji Doosan PUMA - malosériová zakázková výroba
  • opracování hřídelí
  • práce s měřidly a s technickou dokumentací
  • práce s jeřábem a s manipulačními vozíky
  • práce na 3 směny

Co požadujeme?

  • min SOU v oboru obráběč kovů nebo operátor CNC - nutností
  • znalost programu Fanuc výhodou
  • znalost práce s měřidly a dle výkresové dokumentace
  • důraz na detail a pečlivost
  • pozitivní člověk

Co nabízíme?

  • 7,5 hod pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené + výhody pro rodiče
  • zajištění bezplatné zdravotní péče
  • příspěvek na stravování
  • Cafeterie
  • příspěvek na penzijko
  • po zkušebce šéf taky něco dá, pokud jsi dobrý
  • vzdělávání zaměstanců
  • nikde nekouříme
  • pojištění odpovědnosti
  • čištění a údržba oděvu
  • firemní grilování, fitko
  • místo výkonu práce Kuřim

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.