VÝVOJOVÝ ELEKTROTECHNIK DO AUTOMOTIVE

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme nového kolegu který bude provádět elektrické a elektromagnetické návrhy a výpočty motorů. Je inovativní a schopen aktivně navrhovat řešení a optimalizace v rámci nových vyrobených motorů. Máte chuť se učit a zdokonalovat a profesně růst?  Hledáme práce vás!  Vítáme i šikovné absolventy s chutí nastartovat kariéru v mezinárodní prosperující firmě.

Moderní technologie

Pracovní náplň

  • Budete provádět testy nově vyrobených motorů a jiných části např. v Motor CAD, Simcenter
  • Budete zodpovědní za certifikace a prohlášení o shodě jako UL, CE, a další
  • Navrhujete optimalizace a nová řešení pro výroby motorů
  • Aktivně se zajímáte o trendy v oblasti motorů
  • Podílíte se na zkouškách nových motorů
  • Zpracováváte technické zprávy

Co požadujeme?

  • VŠ technického/ strojírenského směru i absolventi
  • Nebo odpovídající praxe se zaměřením na motory
  • Vyhláška 50/1978
  • Praxe min 2 roky ve výrobní společnosti/ nebo praxe za studia
  • Zkušenost s montáží a testováním servomotorů výhodou
  • Zkušenosti se zapojováním a programováním měřících sestav
  • AJ plynně slovem i písmem na profesionální úrovni
  • Znalost analytických i MKP metod výpočtu elektrických strojů
  • PC na pokročilé uživatelské úrovni
  • Programování Visual Basic nebo C++ výhodou
  • ŘP B

Co nabízíme?

  • Možnost se dále vzdělávat a profesně růst
  • Zvyšování kvalifikace v rámci placených kurzů
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • benefitní karta
  • Zvýhodněné volání pro soukromá čísla
  • Telefon a notebook k osobním potřebám

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.