IFRS SPECIALISTA (50-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Staňte se posilou malého 3-členného týmu, který bude pomáhat nastavovat účetnictví (metodiku a procesy) pro vykazování v IFRS! Chcete-li se dále rozvíjet, pošlete svůj životopis ještě dnes! Společnost SOLEK Group hledá týmového hráče na pozici IFRS SPECIALISTA

Pracovní náplň

  • Pomoc při nastavování procesů pro vykazování v IFRS
  • Sběr podkladů pro konsolidovaný reporting
  • Spolupráce s auditory při konsolidování účetní závěrky
  • Spolupráce při implementaci nového účetního modulu

Co požadujeme?

  • Znalost českých účetních standardů a IFRS
  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti financí a účetnictví
  • Minimálně 2-3 roky na obdobné pozici
  • Samostatnost a analytické uvažování
  • Pokročilá angličtina slovem i písmem

Co nabízíme?

  • Zajímavé pracovní příležitost v lukrativním oboru
  • 25 dní dovolené a
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Nové moderní kanceláře a mezinárodní prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Multisport kartu
  • Prima kolektiv

  • Lokalita: Praha 8
  • Nástup: dle dohody

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu zbankova.ext@solek.com.