SOFTWARE TESTER - SENIOR (45-65.000 KČ)

Neaktivní nabídka

45000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Baví Vás testování? Máte v tom praxi? Znáte některý z OPP jazyků např. JAVA, .NET? Chtěl byste pracovat v příjemném pracovním prostředí? Tak nám neváhejte zaslat Váš životopis! Mladá dynamická firma s dlouholetými zkušenostmi hledá nového kolegu na pozici: SOFTWARE TESTER - SENIOR (45-65.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Ověřit části online systému
  • Tvořit testovací postupy a metodiky
  • Připravovat testovací strategie
  • Pracovat na zakázkách pro významné společnosti

Co požadujeme?

  • Pokročilá znalost systému Windows
  • Praxe aspoň 2 roky v oboru testování software
  • Znalost testování aplikací, síťových protokolů
  • Umět pracovat s databází a SQL
  • Základy programování JAVA, .NET, aj. /skriptování
  • Povědomí o change/task tracking (JIRA, Mantis, aj)
  • Zkušenost s vývojem software
  • Znalost SW a HW architektury
  • Pokročilá znalost AJ (čtení)

Co nabízíme?

  • Stravenky
  • Multisportka
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost 2-3 dny HO
  • Pobytové balíčky v ČR a SK za super cenu
  • VIP Program Datart a další slevy
  • Odměnu za doporučení nového kolegy 20 000 Kč
  • Zásoby ovoce a dalších pochutin
  • Pravidelné firemní akce
  • Příjemné a neformální prostředí
  • Individuální přístup

    Nástup IHNED
    Místo výkonu práce: HO + Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.