APLIKAČNÍ TESTER

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Baví Vás práce testera a chcete se tomu věnovat i nadále? Uvítali byste možnost mít své slovo v oblasti nastavení testovacích konceptů a celé strategie? Technologie XML, UML, SQL Vám nejsou cizí? Tak Váš profil nechť míří do naší pošty. APLIKAČNÍ TESTER

Pracovní náplň

  • Příprava testovacích metod a konceptů
  • Koordinace s týmem developerů
  • Analýza testovacích scénářů
  • Tvorba systému testů a celkové strategie
  • Reporting a příprava technické dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření (IT či elektrotechnika)
  • Praxi v oblasti testování a principů UML
  • Znalost jazyka SQL, souborů XML a skriptovacích jazyků
  • Základní administrátorskou znalost Linux a Windows
  • Komunikativní znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou
  • Ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odborný kvalifikovaný růst
  • Rozvoj jazykových kompetencí
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Systém interních benefitů
  • Práci na mezinárodních korporátních projektech

  • Místo výkonu práce: Brno