ASSISTANT CONTROLLER WITH ENG (40-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Máte vzdělání ekonomického nebo finančního směru? Máte prokazatelnou praxi v oboru a znalost účetních principů je samozřejmostí? Angličtina není překážkou? Pokud ano, pošlete mi Váš životopis! Výrobní společnost s významným postavením na trhu hledá do svých řad novou posilu na pozici: ASSISTANT CONTROLLER WITH ENG (40-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování účetních dokladů a finančních záznamů
  • Kontrola a zpracování finančních analýz
  • Spolupráci při účetních uzávěrkách, finančních auditech
  • Reporting

Co požadujeme?

  • Vzdělání ekonomického oboru
  • Praxi na obdobné pozici podmínkou
  • Anglický jazyk pro denní komunikaci
  • Analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Finanční bonusy
  • Docházkový bonus
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Možnost jazykových kurzů
  • Notebook + mobilní telefon

  • Místo výkonu práce: okres Břeclav