PRAVÁ RUKA PREZIDENTA SPOLEČNOSTI

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte již praxi z administrativy, práce s počítačem Vám nečiní problém, stejně jako komunikace v anglickém jazyce? Jste organizačně schopní, komunikativní a máte rádi řád, stejně jako nové výzvy a operativní řešení? Pak hledáme právě Vás! Zašlete mi svůj životopis, představte se a staňte se pravou rukou našeho prezidenta.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Klíčová administrativní podpora vedení společnosti
  • Zpracování a evidence pošty
  • Přítomnost na poradách a vedení zápisů, včetně jejich plánování, vedení časového harmonogramu
  • Kompletní zajištění služebních cest včetně všech náležitostí - víza, ubytování, pojištění, letenky, taxi...
  • Dohled nad vozovým parkem včetně veškeré dokumentace - pojištění STK, nákupy a evidence, zajištění oprav
  • Denní komunikace s externími poskytovateli služeb
  • Organizačně zaštítit veškeré akce pořádané firmou
  • V nepřítomnosti zastoupit recepci

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - obor nerozhoduje
  • Praxe v administrativě
  • Práce na PC - Balíček MS Office a interní systém
  • AJ - komunikativní úroveň slovem i písmem
  • Komunikativní, prezenční, organizační, argumentační schopnosti
  • Časová flexibilita a proaktivita
  • ŘP - sk. B - aktivní řidič - služební schůzky

Co nabízíme?

  • Nástupní plat, na kterém se jistě domluvíme
  • Bonusy a prémie
  • Benefitní program
  • Možnost občasné práce z domu
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotovaná strava v místní jídelně
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Sleva na firemní produkty
  • Místo výkonu: Pardubice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.