DISPONENT V LOGISTICE S AJ

mzdové ohodnocení

Příbram

Máš dobrý time management a analytické myšlení? Jsi komunikativní, spolehlivý a pečlivý zároveň? Pošli nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní firma nyní hledá právě Tebe na pozici: DISPONENT V LOGISTICE S AJ

Pracovní náplň

  • příjem, kontrola a zpracování objednávek od zákazníků
  • zajišťování včasných dodávek materiálu pro výrobu
  • objednávání, zajišťování a organizace dopravců
  • práce v systému SAP

Co požadujeme?

  • minimálně SŠ s maturitou
  • anglický jazyk - každodenní komunikace
  • zkušenost v logistice alespoň 1 rok (výhodou)
  • znalost práce v systému SAP (výhodou)

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • firemní stravování
  • pružná pracovní doba
  • profesní a odborný růst
  • příjemné pracovní prostředí
  • program na podporu zdravého životního stylu
  • akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Příbram

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!