LOGISTIK S AJ (30-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Chcete se stát součástí logistiky a expedice u světové společnosti? Máte dobré organizační a komunikační dovednosti? Domluvíte se bez problémů anglicky? Tak nám zašlete svůj životopis! Významný dodavatel kabelů hledá posilu na pozici: LOGISTIK S AJ (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zpracovávání poptávek, nabídek a objednávek
  • denní komunikace se zákazníky a dodavateli v AJ
  • koordinace dopravy a komunikace s přepravci
  • vyřizování reklamací
  • práce v SAP

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • znalost práce na PC
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost SAP - výhodou !
  • praxi v oblasti logistiky - výhodou!
  • komunikativnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • bonusy a prémie
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na závodní stravování i dopravu
  • školení, jazykové kurzy
  • zaměstnání ve stabilní společnosti a další ...

  • Lokalitu: okres Žďár nad Sázavou