VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Máte dlouholeté zkušenosti s tvorbou výrobních plánů, plánováním kapacit výrobních linek a kontrolou zásob? Jste také zkušený/á ve vedení týmu a máte komunikativní znalost AJ? V tom případě jste tím správným kandidátem! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu VEDOUCÍHO PLÁNOVÁNÍ VÝROBY.

Pracovní náplň

  • vedení týmu plánovačů
  • tvorba výrobních plánů a objednávek výrobního materiálu
  • plánování kapacit výrobních linek
  • kontrola skladových zásob, plnění zakázek
  • rozhodování o výrobních prioritách
  • koordinace výroby s nákupem, logistikou a ostatními pracovišti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • velmi dobrá znalost AJ (denní komunikace)
  • organizační a vyjednávací schopnosti, odolnost vůči stresu
  • praxe ve strojírenském průmyslu na podobné pozici nejméně 3 roky
  • zkušenosti z oblasti plánování výroby
  • zkušenosti s ERP systémem

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní strojírenské společnosti
  • pozici ve středním managementu s možností kariérního růstu
  • zajímavé platové ohodnocení, roční bonusy
  • stravování s dotací, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, závodní lékařská péče, dovolená navíc…
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Praha - východ