ADMINISTRATIVA V CENTRU PLZNĚ (28-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Hledáš parádní první job po škole v administrativě? Domluvíš se anglicky a německy a baví tě komunikace? Pokud sis odpověděl/a ano, pošli mi životopis na email: vlckova@acjobs.cz

Pracovní náplň

  • správa interního systému
  • komunikace se zákazníky ohledně plateb
  • spolupráce s kolegy na zlepšování procesů

Co požadujeme?

  • komunikativní znalost angličtiny a němčiny
  • zkušenosti na administrativní pozici výhodou (například z brigád)
  • velmi dobré komunikační schopnosti - budeš v denním kontaktu se zákazníky

Co nabízíme?

  • Možnost homeofffice dle dohody (až tři týdny v měsíci)
  • 25 dní dovolené
  • jazykové kurzy
  • možnost osobního rozvoje
  • multisport karta
  • příspěvek na stravu
  • 13. mzda