DELPHI - FULL REMOTE (60-80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Orientujete se v jazyce DELPHI? Podílel byste se rád na vývoji desktopových aplikací a služeb, které využívají denně řidiči v celé ČR? Preferujete práci z pohodlí domova? Zašlete nám co nejdřív Váš životopis! Převládající dodavatel informačních systému hledá do svého týmu na pozici: DELPHI - FULL REMOTE (60-80.000 Kč)

Možnost home-office

Pracovní náplň

  • vývoj desktop aplikací a služeb
  • spolupráce s týmem vývojářů a testerů
  • tvorba dokumentace, reportů
  • kooperace při návrhu systému, analýzy
  • komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • praxe s jazykem Delphi podmínkou
  • základní znalosti s SQL, JAVA, REST API, JSON, http, XML
  • zkušenost s vývojem desktopových aplikací
  • praxe v MAVEN, SVN, GIT atd. výhodou
  • AJ - čtení pro technické specifikace
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • možnost práce remote
  • příspěvek na obědy
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost využít firemní apartmán v Alpách
  • práci na unikátním projektu, který v ČR nemá konkurenci
  • hardware dle vlastního výběr
  • finanční příspěvky při významných životních událostech
  • možnost účastnit se konferencí a kongresů
  • firemní akce
  • příspěvek vzdělávání

  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Velké Meziříčí