ELEKTRO PRACOVNÍK DO VÝROBY (28-32.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Máte elektro vzdělání nebo vyhlášku 1978/50? Jste absolvent , nebo naopak máte letitou praxi? Chcete stabilní práci a dvousměnný provoz Vám nevadí? Máme pro vás práci! Pošlete nám svůj životopis a my se vám ozveme!

Pracovní náplň

  • Elektro instalace na výrobcích společnosti
  • Oprava a a kontrola elektrických zařízení
  • Testování elektro instalací
  • Práce na dvě směny

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v elektro oboru
  • Vyhláška 1978/50 výhodou
  • Zkušenost z výroby výhodou
  • Vhodné i pro absolventy
  • Proaktivní a zodpovědný přístup

Co nabízíme?

  • Náborový příspěvek ve výši jedné mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • Docházkový bonus
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Navyšování mzdy
  • Vzdělávání
  • Další benefity
  • Místo výkonu práce: Šumperk

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.